poniedziałek, 24 lutego 2014

EXILIS - Reshape your body

Jakiś czas temu pisałam Wam o pewnym wydarzeniu modowym w Magnolia Park we Wrocławiu (Tu link). Miałam przyjemność obejrzeć tam ciekawe mini pokazy mody marek, których sklepy znajdują się właśnie w Magnolia Park. Odbyła się tam również prezentacja zabiegu EXILIS technologią CRT przez klinikę chirurgii estetycznej NOA CLINIC.
Zacznijmy najpierw od powiedzenia sobie: czym właściwie jest Exilis? 
Exilis jest to przełomowy system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz odmładzania twarzy bez użycia skalpela. Dzięki temu nie musimy poddawać się skomplikowanym zabiegom chirurgicznym, jeśli chcemy odmłodzić nasze ciało.

Czym odróżnia się ta metoda od zabiegów chirurgicznych? Po pierwsze wszystko odbywa się bez bólu i bez potrzeby rekonwalescencji, zapewnia nam maksymalne bezpieczeństwo, a efekty po zabiegu są naprawdę świetne!

Zabieg Exilis wykonywany jest dwoma metodami:
-Technologią RID
-Technologią CRT

Technologia RID przebiega w takich etapach jak: Rozpoznanie -> Izolacja -> Deaktywacja

Polega to na zastosowaniu za pomocą szerokiej głowicy fal ultradźwiękowych kierując ją precyzyjnie na dokładnie określoną grubszą tkankę tłuszczową, dzięki temu pobudzają ją, usuwają w niej zwłóknienia. Tkanka pod wpływem fal dzieli się na pojedyncze komórki, których usunięcie staje się łatwiejsze. Za pomocą wysokiej temperatury tkanka zostaje nagrzewana co powoduje jej zwiększoną aktywność metaboliczną, a w końcu redukcję.

Efekty: polepszenie wyglądu skóry i redukcja cellulitu.

Technologia CRT to nowoczesny system odmładzania twarzy. Zabieg ten wykonywany jest za pomocą mniejszej głowicy niż ten technologią RID- z takiego typu zabiegu można było skorzystać w Magnolia Park. 

Technologia CRT - Collagen Refill Technology, polega na stymulacji włókien kolagenowych. Ich stymulacja powoduje proces rozdzielania włókien a następnie wypełnienie struktury skóry nowym kolagenem i poprawienie jej gęstości dzięki procesowi neokolagenozy. 

Efekty: remodeling kolagenu, redukcja zmarszczek, gładsza i młodsza w wyglądzie skóra. 

Za zgodą jednej z chętnych do zabiegu pań udokumentowałam dla Was poszczególne etapy zabiegu EXILIS technologią CRT. Najpierw Pani wykonująca zabieg przykleiła rozgrzewający plaster na placy uczestniczki.

Następnie pracownica Noa Clinic oczyściła jej twarz przemywając ją płynem do demakijażu.


Specjalną szpatułką nałożyła żel.


I na koniec aparatem EXILIS wykonała zabieg.W razie jakichkolwiek pytań zapraszam Was na stronę internetową gabinetu NOA CLINIC.

Wasza A.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza