środa, 30 października 2013

Come back.

Hej Hej Hej!

Bardzo dawno mnie tu nie było i najmocniej Was za to przepraszam. Moja nieobecność związana jest głównie z dużą ilością nauki na uczelni, która już od samego początku dała mi się we znaki. A przede wszystkim największy problem mam ze zdjęciami. Z uwagi na fakt,że mój fotograf studiuje w innym miejscu niż ja, w innych godzinach niż ja- nie mam kiedy się z nim spotykać. Ale postaram się to ogarnąć abym mogła do Was wrócić. Tymczasem mam dla Was przygotowanych kilka innych postów-relacji z moich ostatnich pobytów na różnych eventach.

Jakiś czas temu prosiłam Was o wchodzenie z mojego bloga na stronę vinted.pl, której widget znajduje się z prawej strony mojego bloga. Gwoli objaśnień- vinted.pl to strona przeznaczona głównie dla dziewczyn, gdzie możesz kupować ubrania/sprzedawać swoje/wymieniać się bezgotówkowo (jedynie za koszt wysyłki). Swoje konto na tej stronie posiadam bodajże od marca i jestem bardzo zadowolona, gdyż już sporą część mojej szafy udało mi się tam wyprzedać. Oprócz zawierania transakcji vinted oferuje nam także forum, na którym znajdziemy rozmaite tematy. Ja np. zakładałam post na temat problemów z pielęgnacją włosów, bardzo często można znaleźć posty dotyczące zakupów- co jest hot/not, którą rzecz wybrać. Jednakże najczęściej pojawiającymi się tematami jest tematyka związków, relacji chłopak-dziewczyna. Niejedna z vintedzianek otrzymała pomoc od innej. Na forum możemy wymienić swoje poglądy na dany związek, poznać opinię osób trzecich i dostać od nich porady. Oprócz tego na stronie znajdziemy wiele "zabaw" internetowych a także konkursów, które są organizowane zwykle w weekendy. Jeśli chcecie się zapoznać ze stroną najprościej będzie kliknąć w widget przekierowujący Was bezpośrednio na stronę.

W sobotę- 26 października zorganizowane zostało we Wrocławiu spotkanie vintedzianek. Odbyło się ono w rynku w kawiarni Coffee Planet. Powinno zacząć się o 16, jednak długo czekałyśmy aż wszystkie dziewczyny oferujące swój udział przyjdą na miejsce. Miało nas być 36-ostatecznie pojawiło się 20 i o 16:45 rozpoczęłyśmy oficjalne spotkanie. Rozpoczęło się od wystąpienia przedstawicielki marki Oleofarm, która przygotowała dla nas prezentację o produktach, jakie oferuje firma. Wśród nich znalazły się "Skrzypolen" oraz "Colosan Ex", które zostały podarowane w paczce dla każdej z uczestniczek. Szczegóły każdego z produktów będziecie mogli poznać po moich postach z recenzjami, gdy już wszystko przetestuję :) Ale wracając do sedna-z prezentacji dowiedziałyśmy się, że firma Oleofarm produkuje na dużą skalę wszelkiego rodzaju oleje- m.in arachidowy, orzechowy. Pierwszy z nich szczególnie przypadł do gustu wszystkim,gdy dowiedziałyśmy się, że wspomaga odchudzanie. Dodatkową pozytywną informacją było to, że spośród wszystkich obecnych zostanie rozlosowanych kilka buteleczek oleju arachidowego. Ja jestem w gronie tych szczęśliwców, które ów olej dostały. Wypełniłyśmy także ankietę dotyczącą naszej opinii o prezentacji, a później zajęłyśmy się rozdawaniem podarunków. Spośród paczki ubrań zostały rozlosowane dla każdej z nas po 2 lub 3 sztuki odzieży- moimi okazały się: miętowy kombinezon, koronkowa beżowa sukienka oraz czarne buty z czerwoną podeszwą,ćwiekami i  na bardzo wysokim obcasie. Nie powiem, że uczestniczki mi tego ostatniego nie zazdrościły. Dziewczyny organizujące spotkanie baaaardzo się postarały abyśmy dostały "paczki z prezentami". Nadal nie mogę wyjść z podziwu dla ich pracy i zaangażowania. Każda z firm podarowała nam jeden lub kilka swoich produktów, z których uzbierał się ogromny zbiór. Ja wracałam do domu z całkiem sporym kartonem, którego nie miałam siły już nieść :)
Ostatecznie sponsorami, którzy nas szczodrze obdarowali zostali:
Dr. Beta http://www.drbeta.pl/
Lagenko http://www.lagenko.pl/
E-naturalne http://www.e-naturalne.pl/
Embryolisse http://embryolisse.pl/
Otien http://otien.com/
Eveline Cosmetics http://eveline.pl/
She-Bijou http://she-bijou.pl/
Laboratorium Kosmetyczne Joanna http://www.joanna.pl/
Fresh&Natural http://www.freshandnatural.pl/#
Loompex http://loompex.com.pl/
Revitalash http://www.revitalash.com.pl/
Vivid Jewels http://vividjewels.pl/
Lola http://butik-lola.pl/
Fitomed http://www.fitomed.pl/
Beliso http://www.beliso.eu/
Original Source http://www.originalsource.pl/
Galrach http://www.galrach.com/
Quiz http://quiz.pl/
Oleofarm http://oleofarm.pl/
Uncaged Jewellery https://www.facebook.com/Uncaged.jewellery
Art Garden https://www.facebook.com/handmarta

Poszczególny asortyment będziecie mogli zobaczyć w następnych postach.

Dostałyśmy także prezent od vinted w postaci wyboru dowolnego artykułu do picia z asortymentu coffee planet. Wszystkim dziewczynom za spotkanie oraz sponsorom za prezenty WIELKIE DZIĘKI! Do zobaczenia w lutym :)                                                 


                                 

Główna organizatorka spotkania - Asia - również bloggerka -http://czmiel.blogspot.com






                                         Prezentacja multimedialna przedstawicielki marki Oleofarm


Kto chce dodatkową paczkę? :)



Toast za zdrowie vinted! :)





          Te  2 zdjęcia zostały zapożyczone z bloga http://fotokach.blogspot.com/

  
                                  A tak prezentuje się całość naszych wspaniałych podarunków :)
     (Na zdjęciu brak sukienki i kombinezonu, które zostaną pokazane w następnym poście).

6 komentarzy: